Szkoła narciarstwa i snowboardu - formularz zgłoszeniowy

wstecz

REGULAMIN JAZDY ORAZ DOSKONALENIA TECHNIK NA SNOWBOARDZIE/ NARTACH

1. Wyjazdy odbywają się w terminach przedstawionych na www.aquafun-md.pl

2. Osoby zainteresowane wyjazdem szkoleniowym mają możliwość zarezerwować miejsce na szkoleniu:

  • Poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie
  • telefonicznie: 606 625 375

Potwierdzeniem uczestnictwa jest uiszczenie pełnej opłaty w wysokości 170 do czwartku poprzedzającego wyjazd ( do godz. 14:00)

3. Osoby u których nie odnotowano opłaty do czwartku poprzedzającego wyjazd (do godz. 14:00) zostają skreślone z listy chętnych na wyjazd. Uwzględniane są potwierdzenia przelewów wysłane na e-mailem.(kontakt@aquafun-md.pl)

4. Nie przybycie na wyjazd nie upoważnia do zwrotu opłaty za wyjazd.

5. Wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do posiadania kasków oraz sprawnego sprzętu (z reguły istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu szkolenia). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny sprzętu uczestników. W przypadku gdy instruktor prowadzący zajęcia stwierdzi, że sprzęt posiadany przez uczestnika jest niesprawny, będzie czynił starania (w miarę możliwości ) w celu wypożyczenia sprzętu, za który kosztami obciąży uczestnika ( rodzica/ opiekuna).

6. W przypadku uczestników poniżej 6 roku życia obowiązkowa jest obecność rodzica lub opiekuna. Cena wyjazdu dla w/w osoby towarzyszącej to 39 zł (transport + ubezpieczenie).

7. Uczestnicy zajęć, bądź ich Opiekunowie wyrażają zgodę na rejestrację oraz publikację zdjęć wykonanych podczas zajęć.

8. Uczestnicy zajęć, bądź ich Opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AQUAFUN (w zw. z art. 23 ust 1 i 2 z dn. 29.08.97. o ochronie danych osób. ) w celach:

  • związanych z działalnością firmy
  • promocji działalności prowadzonej przez firmę

Strona korzysta z plików cookies, dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

zamknij